Shopping Cart

Do każdego zakupu bezpłatne materiały

Wspierasz ewangelizacje mężczyzn w Polsce

Wiedza oparta na wartościach katolickich

Jak być radosnym? | 7 grzechów głównych | Grzegorz Ryś

Jak być radosnym? Co oznacza pojęcie „Radość” i jak poprawnie ją interpretować? Zapraszamy do bez wątpienia naszego pierwszego „Hitu”, którego autorem jest ABP Grzegorz Ryś. Spotkanie odbyło się na zlocie Mężczyzn Św. Józefa, a jednym z zaproszonych był właśnie sam mówca. Tematem spotkania była radość, ale nie radość ogólna tylko radość męska.

ABP Grzegorz Ryś zaczął wszystko ciekawostką o 7 grzechach głównych. Czy wiedzieliście, że początkowo były trzy, a potem aż 8? Dopiero z biegiem lat została obecna wersja, czyli 7 grzechów głównych. Jednym z tych grzechów był smutek… W filmie dowiesz się kto był pierwszym smutnym człowiekiem w historii. Tym ciekawym wstępem przechodzimy do meritum tematu czyli radości. ABP Grzegorz Ryś przytacza w filmie liczne fragmenty z Pisma Św. Przytacza ciekawie przypowieści. Między innymi wypowiedzi Św. Franciszka, które w wolnym tłumaczeniu interpretował  i na ich podstawie wytłumaczył, czym jest prawdziwa radość.   Wszystko to znajdziecie w naszym filmie. Zapraszamy serdecznie do oglądania!

Zobacz także książkę ABP Grzegorz Ryś „Moc Słowa” lub Całe nagranie „O miłosierdziu po męsku” w którym także opowiada Grzegorz Ryś.

Zainteresował Cię ten temat?

Zostaw adres E-Mail, a wyślemy Ci więcej darmowych materiałów w tym temacie!

Nie spamujemy! Wysyłamy tylko treściwe materiały.

One comment

  1. […] nie daje? Nie przejmuj się. To nie Twój problem tylko jej. Ty masz sumienie czyste i możesz być radosny. W małżeństwie nie robisz wszystkiego co chcesz. To musisz wiedzieć już teraz. Związek oparty […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Bezpłatne materiały!

do każego zamówienia

14 dni na zwrot

szybki zwrot gotówki

Różne rodzaje dostawy

kurier / paczkomaty

100% Bezpieczne Płatności

Blik / MasterCard / Visa